AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA
Co nowego w naszym serwisie...
Nowość w naszej ofercie Gigalight +120 - najmocniejsze żarówki od Boscha
Nasza strona wzbogaciła się o nową odświeżoną szatę graficzną. Dzięki niej korzystanie z naszego serwisu jest teraz łatwiejsze i bardziej przyjazne użytkownikom odwiedzającym naszą stronę.  W sposób prosty użytkownik może teraz korzystac z rozwijanego górnego menu, dzięki któremu ma dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.  Dodatkowo zostały stworzone strony z informacją o zakresie wykonywanych usług w naszym serwisie samochodowym, jak również przewodnik techniczny o klimatyzacji, akumulatorach oraz oponach samochodowych. Znajdziecie w nim Państwo podstawowe inormacje dotyczące powyższych zagadnień.  Informujemy również, że został otwarty nasz sklep internetowy, w którym mogą Państwo zapoznać się z bogatą ofertą akumulatorów, jak również dokonać rezerwacji lub złożyć zamówienie na wybrany akumulator.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony !
zespół Locust Car Service


Startuje nowa strona naszego serwisu internetowego...
Większa ilość światła na drodze to lepsza widoczność, mniejsze zmęczenie oczu kierowcy, a przede wszystkim większe bezpieczeństwo.

Nowe żarówki Bosch Gigallight +120 dostarczają do 120% więcej światła na drodze w porównaniu ze standardowymi żarówkami. Wyjątkową moc świetlną uzyskano dzięki użyciu gazu ksenonowego. Standardowe żarówki bez wypełnienia ksenonowego mają niską sprawność świetlną, sięgającą kilku procent, co w praktyce oznacza niskie natężenie światła. Wypełnienie gazem ksenonowym żarówek Gigalight +120 podnosi ich sprawność kilkukrotnie, zwiększając ilość i natężenie emitowanego światła. Szkło żarówki ma niebieską opaskę, pozwalającą uzyskać światło jasne, zbliżone barwą do dziennego, które mniej męczy oczy. Ważnym elementem każdej żarówki jest żarnik. W żarówkach Gigalight +120 został zastosowany specjalny żarnik, który pozwalający właściwie oświetlić drogę nie oślepiając innych kierowców.

W ofercie dostępne:

Żarówka H1 Gigalight +120 - 12V 55W
Żarówka H4 Gigalight +120 - 12V 60/55W
Żarówka H7 Gigalight +120 - 12V 55W
Serwis

Promocje

Przewodnik techniczny

Locust Car Service


© 2016 Rubicon, All Rights Reserved
Jesteśmy partnerem sieci O.K. SERWIS